Informacje o firmie CNIF

Z nami znajdziesz swoje miejsce!
Skontaktuj się z nami
nowoczesne biuro
szacunek dla klienta
profesjonalna obsługa
kompleksowa obsługa

Nowoczesne biuro nieruchomości

Z myślą o Państwa oczekiwaniach stworzyliśmy nowoczesne biuro nieruchomości zrywające z wizerunkiem skostniałego „pośrednika”, pobierającego wynagrodzenie wyłącznie za skojarzenie stron. Jeśli zdecydują się Państwo na skorzystanie z naszych usług, dołożymy wszelkich starań aby obalić ten mit.

Szacunek dla klienta

Naszą dewizą jest indywidualne podejście do każdego klienta, szacunek dla jego wymagań, czasu i pieniędzy. Współpraca z nami będzie dla Państwa przyjemnością. Gwarantujemy pełen profesjonalizm oraz zwyczajnie ludzkie podejście i zrozumienie Państwa potrzeb.

Profesjonalna obsługa dla Państwa satysfakcji

Zakup, sprzedaż bądź najem nieruchomości zwykle kojarzone są ze skomplikowanym przedsięwzięciem pełnym pułapek i zawiłości. Naszą rolą jest pełna i profesjonalna obsługa każdej transakcji. Tylko u nas znajdziecie Państwo tak kompleksową ofertę. Jesteśmy z Państwem na każdym etapie realizacji transakcji – od oględzin nieruchomości, poprzez wszystkie formalności, aż do przekazania kluczy. Satysfakcja naszych klientów zawsze jest dla nas najwyższym priorytetem.

Wszystkie formalności w jednym miejscu

Cenimy Państwa czas i stąd dla Państwa komfortu i wygody oferujemy także obsługę w zakresie kredytowania transakcji. Doradca finansowy pomoże wybrać Państwu optymalną ofertę kredytową w dowolnym banku. I uwaga!!! Tylko u nas zrobi to bez żadnych dodatkowych opłat!!!
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj. Kontynuując przeglądanie tej strony akceptujesz użycie plików cookie.